Series
Ratings
83
S LineRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Goodbye EarthRated ★ 1.0