Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.5