Titles you rated
Judas and the Black MessiahRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
ChawRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0- Little Big SoldierRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 1.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The Time MachineRated ★ 2.0
The 6th DayRated ★ 3.0
La Commune (Paris, 1871)Rated ★ 4.0- Before the Full MoonRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
The CaptainRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.5