Titles you rated
School DaysRated ★ 1.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 2.0
Joker GameRated ★ 2.5
D.Gray-manRated ★ 3.5- TsukimonogatariRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 1.5- Aldnoah.ZeroRated ★ 0.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5- Unbreakable Machine-DollRated ★ 3.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 3.5- 4 Week LoversRated ★ 4.0
Outbreak CompanyRated ★ 4.0
Drop Kick on My Devil!!Rated ★ 1.5
Library WarsRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Non Non Biyori RepeatRated ★ 3.5
Non Non BiyoriRated ★ 3.5- YuruYuri♪♪Rated ★ 3.0