Series
Ratings
163
Cat's PleasesRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 1.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 1.5- AjinRated ★ 5.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 3.5