Movies
Ratings
274
QueerRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Battle of AlgiersRated ★ 4.5
An Urban AllegoryRated ★ 4.5
It's Not MeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Viet and NamRated ★ 3.0
Wild at HeartRated ★ 5.0
The Strange Case of AngelicaRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 4.0
NekromantikRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 3.5
ShameRated ★ 1.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5