Titles you rated
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 2.0
DorohedoroRated ★ 5.0- Squid Girl!?Rated ★ 4.0
- Squid Girl!Rated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
NANARated ★ 2.0
Scum's WishRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 4.5
Happy Sugar LifeRated ★ 3.0