Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 2.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 1.5
Love Is in the AirRated ★ 0.5