Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5