Movies
Ratings
142
Benny & JoonRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0