Movies
Ratings
300
Far and AwayRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 2.0