Titles you rated
The GiverRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 5.0
The Dark TowerRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
HostageRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0