Movies
Ratings
92
Coyote UglyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0