Movies
Ratings
1333
Highlander V: The SourceRated ★ 3.5
Highlander: The Search for VengeanceRated ★ 3.5
Highlander: The Final DimensionRated ★ 3.0
Highlander II: The QuickeningRated ★ 3.5
HighlanderRated ★ 5.0
Army of DarknessRated ★ 3.5
Evil Dead IIRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
The Evil DeadRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
SpawnRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
DefectiveRated ★ 3.0
RoboCop: Prime DirectivesRated ★ 3.5
RoboCop 3Rated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 4.0
TMNTRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0