Titles you rated
A Summer's TaleRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
I Am LoveRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0