Series
Ratings
61
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 2.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5- Hello JadooRated ★ 3.0
- Hello JadooRated ★ 3.0
- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 3.0
Shadows House Season 2Rated ★ 5.0
Otherside PicnicRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Inside My MindRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0- melancholyRated ★ 0.5