Titles you rated
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0
Space Between: SunshowersRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5