Series
Ratings
131
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 1.5- Inganui JogeonRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Free 19Rated ★ 3.0
K-pop Star Season 4Rated ★ 3.5- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 3.0
Comedy Big LeagueRated ★ 2.5
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 3.0- Roller CoasterRated ★ 4.0
MMTGRated ★ 2.0
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 2.0
Baek-packer Season 1Rated ★ 3.0
K-pop StarRated ★ 4.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 4.0
Master in the House Season 1Rated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5