Titles you rated
Perfect NumberRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5