Series
Ratings
125
The CursedRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
- The Catstody WarRated ★ 3.0
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.0
AYAKA is in LOVE with HIROKO 2nd StageRated ★ 4.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
The L WordRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0