Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.0
SpyRated ★ 3.5