Movies
Ratings
355 The Evil TwinRated ★ 3.0 The Evil TwinRated ★ 3.0
 Red EyeRated ★ 1.0 Red EyeRated ★ 1.0
 4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.0 4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.0
 4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 1.0 4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 1.0
 Are You Scared?Rated ★ 2.0 Are You Scared?Rated ★ 2.0
 One Missed Call 2Rated ★ 3.0 One Missed Call 2Rated ★ 3.0
 The EyeRated ★ 3.0 The EyeRated ★ 3.0
 Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0 Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
 A Blood PledgeRated ★ 1.0 A Blood PledgeRated ★ 1.0
 The WigRated ★ 3.0 The WigRated ★ 3.0
 One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.0 One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.0
 CinderellaRated ★ 3.0 CinderellaRated ★ 3.0
 Dark WaterRated ★ 4.0 Dark WaterRated ★ 4.0
 The GrudgeRated ★ 2.0 The GrudgeRated ★ 2.0
 Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.0 Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.0
 VoiceRated ★ 3.0 VoiceRated ★ 3.0
 APT.Rated ★ 3.0 APT.Rated ★ 3.0
 Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0 Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
 GhastlyRated ★ 2.0 GhastlyRated ★ 2.0
 Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0 Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0