Titles you rated
WeaponsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
OddityRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.5
Banshee ChapterRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Terrifier 2Rated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
GothikaRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 4.0