Titles you rated
Just My LuckRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 1.0
UpRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0