Movies
Ratings
283
The NeverEnding StoryRated ★ 5.0
From Beijing with LoveRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Elephant ManRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Me TooRated ★ 4.0
The CollectionRated ★ 1.0
The Beast StalkerRated ★ 4.0- The CureRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
FargoRated ★ 1.0
Go! Boys' School Drama ClubRated ★ 1.0
Rabbit Without EarsRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.0
JuniorRated ★ 1.0