Series
Ratings
63
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Major Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Midnight Horror StoryRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5