Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 1.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5- UmbrellaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.5