Titles you rated
Hong Gil DongRated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 3.0
The NeverEnding StoryRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
Over the TopRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0- Remembrance of MBRated ★ 5.0
Samaritan GirlRated ★ 3.0