Titles you rated
The Green KnightRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 0.5
The Last DuelRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HamiltonRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 5.0
House of GucciRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Mary Queen of ScotsRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 3.0