Movies
Ratings
50
In TimeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0