Movies
Ratings
29 Dune: Part TwoRated ★ 4.5 Dune: Part TwoRated ★ 4.5
 DuneRated ★ 4.5 DuneRated ★ 4.5
 EncantoRated ★ 3.5 EncantoRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 4.0 ZootopiaRated ★ 4.0
 SoulRated ★ 3.5 SoulRated ★ 3.5
 CocoRated ★ 4.0 CocoRated ★ 4.0
 The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 4.0 The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 4.0
 Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0 Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
 Architecture 101Rated ★ 4.0 Architecture 101Rated ★ 4.0
 A Werewolf BoyRated ★ 4.0 A Werewolf BoyRated ★ 4.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 The FortressRated ★ 3.0 The FortressRated ★ 3.0
 SecretRated ★ 4.0 SecretRated ★ 4.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
 Fall in Love at First KissRated ★ 3.5 Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
 August RushRated ★ 4.5 August RushRated ★ 4.5
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5