Titles you rated
 Everyone Loves MeRated ★ 4.0 Everyone Loves MeRated ★ 4.0
 The First FrostRated ★ 4.5 The First FrostRated ★ 4.5
 Summer AgainRated ★ 3.5 Summer AgainRated ★ 3.5
 When I Fly Towards YouRated ★ 5.0 When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
 Please Be My FamilyRated ★ 4.0 Please Be My FamilyRated ★ 4.0
 Dine with LoveRated ★ 3.5 Dine with LoveRated ★ 3.5
 HyoukaRated ★ 4.0 HyoukaRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
 The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.5 The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.5
 アホガールRated ★ 3.0 アホガールRated ★ 3.0
 HorimiyaRated ★ 4.0 HorimiyaRated ★ 4.0
 My Love Story!!Rated ★ 3.5 My Love Story!!Rated ★ 3.5
 Saint Cecilia and Pastor LawrenceRated ★ 3.5 Saint Cecilia and Pastor LawrenceRated ★ 3.5
 We Never Learn: BokuBen Season 2Rated ★ 3.5 We Never Learn: BokuBen Season 2Rated ★ 3.5
 Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0 Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
 TONIKAWA: Over the Moon for YouRated ★ 3.5 TONIKAWA: Over the Moon for YouRated ★ 3.5
 TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 3.5 TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 3.5
 NisekoiRated ★ 4.0 NisekoiRated ★ 4.0