Movies
Ratings
115
71: Into the FireRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
NuggetsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5