Titles you rated
A Midsummer's FantasiaRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 0.5
The HelpRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0