Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
PaintRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0