Titles you rated
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- Incomplete LifeRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5- Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.0
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0