Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.5