Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
RRRRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0