Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5