Movies
Ratings
1288
Good NewsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
U Are the UniverseRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5