Movies
Ratings
145
ReboundRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Just Like HeavenRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0