Titles you rated
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
PerformerRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 2.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 5.0
Love with a CaseRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0