Movies
Ratings
68
Hollow ManRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
As OneRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 1.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.0
The RockRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.0