Series
Ratings
120
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 0.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5- Psychic SquadRated ★ 3.5
AnotherRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 1.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5