Movies
Ratings
34
Batman BeginsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
PushRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0