Movies
Ratings
895
FrankensteinRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- Doctor Who: Joy to the WorldRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 4.0- The Silence of the DogsRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5