Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5