Movies
Ratings
220
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0