Titles you rated
The TerminatorRated ★ 1.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 1.5