Movies
Ratings
1237
FaustRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
American MaryRated ★ 1.5
MimicRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
The Vanishing SoldierRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 4.0- Fisher BoyRated ★ 3.5
Battle of JangsariRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0- Peninsula TourRated ★ 4.0